Hoogwartso mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoogwartso mokykla

Burtų Karalystės Mokykla
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Sala ežero vidury

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Nata
Grifų Gūžta
Grifų Gūžta
Nata


Female
Pranešimų skaičius : 260
Age : 27
Miestas : Hogvartsas/Trečias aukštas/ANJM kabinetas/Kėdė prie stalo xD
Registration date : 2007-10-08

Sala ežero vidury Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sala ežero vidury   Sala ežero vidury Icon_minitime2007-12-27, 14:03

Nata įlipo į valtelę ir nuplaukė salos link. Vandenyje šmėžavo vandenių pirštai, galvos. Pagaliau Nata pasiekė salą. Ji išlipo iš valties ir nė kiek nenustebusi atsigulė po medžiu, nors ir buvo žiema. Nors ir buvo žiema, čia buvo neįtikėtinai gražu: salos pakraščiuose augo magiški krūmai, spalvinukės ir daug gražių augalių apie kuriuos Nata nieko nežinojo. Mat Natai nesisekė herbalogija. Salo viduryje augo didelis bukmedis. Po vienu krūmų buvo urvelis. Tame urvelyje gyveno magiški padarai.
Nata verkė. Ji pati nežinojo kodėl. Na, tikriausiai, dėl to, kad buvo naivi dvidešimtmetė mokytoja, kurios motina ir tėvas buvo mirę. Nata verkė ir verkė. Galvojo apie savižudybę.
Kas man darosi?
Ji išsitraukė lazdelę ir perbraukė per savo ranką. Iš jos pasipylė kraujas, ir dvylika kraujo lašų nutiško ant balto sniego. Nata garsiai verkė. Galų gale ji sugebėjo atsistoti. Vaizdelis buvo nekoks: dvylika nutiškusių kraujo lašų,sniege sudarė kaukolės formą. Nata dar kartą perbraukė ranką lazdele ir žaizda užgijo.
-Tikriausiai,nesu pati geriausia mokytoja.- Nata šyptelėjo.
Šiek tiek susvyravusi Nata nukrito į didelę pusnį.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas299.proboards92.com
~SauLyTea~
Varno Nagas
Varno Nagas
~SauLyTea~


Female
Pranešimų skaičius : 139
Age : 28
Miestas : Hogvartsas, Varno Nago bokštas
Registration date : 2007-10-14

Sala ežero vidury Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sala ežero vidury   Sala ežero vidury Icon_minitime2007-12-27, 16:41

*~SauLyTea~ vaikščiojo ežero pakrante. Mėtė akmenukus į vandenį ir džiaugėsi, kad surado savo sesę. Staiga kažkas garsiai suriko. ~SauLyTea~ pažiūrėjo Uždraustojo miško pusėn. Tada į pilį. ~SauLyTea~ pliaukštelėjo delnu per galvą ir įšokus į valtelę nuplaukė į salą.
Atplaukus ji išlipo iš valties ir iškarto pamatė kraujo kaukolę.*
-Kas čia dabar? Juk tai negalėjo būti Mirties Valgytojai...
*~SauLyTea~ apėjo aplink salą ir sustojo prie didelės pusnies.*
-Nata? Čia tu? Ką čia veiki? Žaidi su sniegu?
Atgal į viršų Go down
Nata
Grifų Gūžta
Grifų Gūžta
Nata


Female
Pranešimų skaičius : 260
Age : 27
Miestas : Hogvartsas/Trečias aukštas/ANJM kabinetas/Kėdė prie stalo xD
Registration date : 2007-10-08

Sala ežero vidury Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sala ežero vidury   Sala ežero vidury Icon_minitime2007-12-27, 19:15

*Nata radusi jėgų metė sniego gniūžtę tiesiai ~SauLyTea~'i į veidą. Tada nusivalė šiek tiek sušąlusias ašaras.*
-Nežaidžiu.- Nusijuokė Nata.- Aš čia atlieku...mokslinį darbą. Taip. Ruošiuosi kitai pamokai...
-Pjaustydamasi?- Įtariai paklausė ~SauLyTea~.
-Klausyk. Nors ir esi mano sesė, negali kištis į mano asmeninį gyvenimą, ir sekioti mane kas sekundę.- Kalbėjo Nata su kiekvienu žodžiu keldama balsą.- Suprask! Aš esu ne vienuolikmetė mokinė su kvaila kuprine ir kasytėmis su kaspinais. Man yra dvidešimt metų, esu burtininkė, vis dar neturiu vyro, mano tėvai mirę, neturiu jokios pelėdos ir dar dirbu mokytoja burtų mokykloje!
*Nata pradėjo sunkiai alsuoti. Ji pažvelgė sesei į akis. Jos buvo sudrėkusios, pamažu iš akių pradėjo tekėti ašaros. Nata priėjo prie ~SauLyTea~'es ir apkabino ją.*
-Atleisk...- Tyliai pasakė. Nata pažiūrėjo į ją.- Eime?
*~SauLyTea~ linktelėjo ir jos abi priėjo prie valties, susėdo ir nuplaukė kranto link.*
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas299.proboards92.com
Sponsored content





Sala ežero vidury Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sala ežero vidury   Sala ežero vidury Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sala ežero vidury
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hoogwartso mokykla :: Hoogwartso Apylinkės :: Ežeras ir jo pakrantės-
Pereiti į: